Op een mooie dag in juli was ik met dit gezin voor een fotoshoot bij strand Bremerbaai in Biddinghuizen. Het gebied bij Strandpaviljoen Bremerbaai is helemaal nieuw aangelegd. Het ziet er prachtig uit. Heel knus, kleinschalig met veel bomen en struiken en mooi ondiep water. Echt een plek om met kleine kinderen een dagje strand te doen.
Avondzon
Om 18.30 begonnen we met de fotoshoot bij strand Bremerbaai. Het zomerlicht is dan eigenlijk nog te fel voor “mijn soort” foto’s… Maar gelukkig was er veel groen om het zonlicht te blokkeren. En zonlicht door de bladeren geeft altijd een mooi effect!
Roltoeter
Papa en mama hadden een geheim wapen meegenomen om hun zoontje te laten lachen. Zo’n ouderwetse roltoeter. Ik ben nooit zo van de trucjes, maar deze was geweldig en ga ik onthouden voor komende fotoshoots met kleintjes.
Spelen
De kleine man kon net een beetje staan, zo leuk! En verder lekker op het strand kruipen en spelen.
De Fotoshoot
Klik op onderstaande foto om meer foto’s te zien van deze heerlijke zomeravond fotoshoot met dit prachtige gezin bij strand Bremerbaai in Biddinghuizen!
Deze fotolocatie bij Strandpaviljoen Bremerbaai in Biddinghuizen is een van de locaties die binnen mijn reisgebied vallen. Je betaald hiervoor dus geen extra reiskosten. Andere mooie locaties in de Flevopolder of de Noord-Veluwe kom je in ruime mate tegen op mijn website. Natuurlijk reis ik ook graag voor een fotoshoot met jouw gezin naar een natuurgebied bij julie in de omgeving. Neem contact met me op voor de mogelijkheden of kijk alvast bij tarieven om een idee te krijgen van de kosten.
Leave a reply